MyRadyo Nedir

MyRadyo sizleri en kısa yoldan radyo sahibi yapmak için bir aracıdır. Radyo Sitesi kurmak için gereken tüm işlemleri biz hallediyoruz ve size sadece dinleyenleriniz ile baş başa kalmak düşüyor.

Peki Radyo Sitesi Derken Neyi Kastediyoruz?

Bir internet radyosuna sahip olabilmek için bir çok işlem gerekmektedir. Kısaca anlatmak gerekirse;

1- Domain: Öncelikle radyonuzun adını taşıyacak olan size özel bir isim gerekmektedir. Örneğin radyokral.com alan adını almak istiyorsanız onu tescillemeniz gerekir.
2- Web Hosting: Domain sahibi olduktan sonra site tasarımı için her hangi bir web hosting şirketinden hosting sağlamanız gerekiyor.
3- Web Tasarım: Siteniz için gerekli alanıda tedarik ettikten sonra doğal olarak site tasarımını yapmanız gerekiyor. Eğer web sitesi tasarlamayı ya da hazır sistemleri kullanmayı bilmiyorsanız bir webtasarım şirketinden ya da webmaster’a sitenizi kurdurmalısınız.
4- Radyo Hosting: Sitenizi tamamladığınıza göre artık radyo kurulumunuza geçebilirsiniz. Burada da web hosting alındığı gibi radyo sunucusu satın almanız gerekiyor. Bununla ilgili de yüzlerce radyo hosting sağlayıcı şirketler bulunuyor.
5- Tüm bunları hallettikten sonra radyonuzu sitenize entegre ettikten sonra radyonuz kullanıma hazır oluyor.

Tekil Hizmetler

*Kendinize ait bir radyonuz fakat web sitesine ihtiyacınız var ise sadece internet sitenizi yapabiliriz.
*Siteniz var fakat radyonuz yok ise de sadece radyo hosting hizmetinizi sağlayabiliriz.

İşte burada devreye MyRadyo giriyor. MyRadyo tüm bu hizmetleri size sağlıyor ve tüm gerekli işlemleri yaptıktan sonra size radyonuzu teslim ediyor ve yayına hazır bir şekilde emanet ediyoruz.

Hemen “paketleri incele” sayfamızdan size uygun paketi sipariş vererek radyonuza sahip olabilirsiniz.